UYGULAMA

Cephe Giydirme

Cephe giydirme, dış görünümü zayıf olan binalarda, yeni açılışı yapılacak firmaların hoş ve kaiteli görünüşe sahip olmasında talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tasarımlarımızın uygulanmasıdır.

Dış Cephe Uygulamaları

- Vinil Germe Sistemleri

-One Way Vision Giydirme  – Delikli Folyo Kaplama

-Kompozit Giydirme

-Ahşap Cephe Giydirme

-Cam Cephe Giydirme

Dış Cephe Giydirme Uygulama Örneklerimiz İçin Tıklayın..

Araç Giydirme 

Araç giydirme araç üzerine uygulanan firmayı yansıtan reklam çalışmasına, Reklam sektöründe “Araç Giydirme ( Araç Kaplama )” denir. Araç giydirmeyi yapacak olan firmanın bu konuda tecrübeli olması çok önemlidir. Aracınıza zarar vermeden ve hatasız şekilde kaplamanın yapılması gerekirli daha sonrasında reklam değişikliği yada reklamın sökülmesi esnasında aracın kaplanmadan önceki haline dönebilmesi gerekmektedir.

Araç Giydirmenin Reklam Etkisi

Reklam sektöründe reklam yapılabilecek çok fazla alan bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hem de fiyat açısından firmaları zorlamaktadır. Markavinci olarak fiyat ve hedef kitle açısından Araç Giydirmenin önemli bir reklam kalemi olduğunu düşünüyoruz. 

İster şahsi aracınız olsun ister firma aracı olsun sürekli trafikte olacağından gezici reklam tabelanız olacaktır. Bu sebeple Araç Giydirme önemlidir. Araç Giydirme için ayıracağınız bütçe Televizyon, Radyo, Gazete gibi reklam kurumlarına verdiğiniz bütçenin çok altındadır.

Araç Giydirme Uygulama Örneklerimiz İçin Tıklayın..

 Bu alan üstünde firmanın kurumsal yazısı yer alacaktır. Bu sitenin en altında gözükecektir. Bu alan üstünde en altında devamını oku diye bir tuş yer alacaktır. Bu tuş ile kurumsal menüye gidecektir.


Haraparası Mah. 119. Cadde Zehide iş merkezi 20/8 Antakya

0530 123 38 55
parasutreklam@gmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2018