AÇIK HAVA REKLAMCILIK

Açıkhava Reklamcılığı, işletme veya ürününüzü belirli bir bölgede tanıtmak için iyi bir araçtır. Reklam panosu, billboard, otobüs giydirme, taksi giydirme gibi reklamların etkili olduğu kadar, başarılı bir açıkhava reklam kampanyası işletmenizin tabelasından başlamaktadır.

Müşterilerinizin işletmeniz hakkında ilk izlenimleri tabela ile başlar. Tabelanız dikkat çekici olmalı ve içeride müşterilere ne sunacağınızı anlatabilmelidir. Dikkat çekici ve açıklayıcı olması işletmeniz için büyük bir avantaj sağlar.

Şehirdeki işletmelerin tabelalarını inceleyin. Her birinin sektörleri ve tabelalarına dikkat edin. Sonra her işaretin size nasıl bir izlenim bıraktığını düşünün. İlk izlenimi asla bir daha yaşayamayacağınızı unutmayın ve bu nedenle bu pazarlama aracına en iyi çabayı gösterin.

Açıkhava reklamcılığı etkili, yaratıcılığa sonsuz açık ve satış noktasına en yakın mecra olarak sürekli kendini geliştiren, yeni uygulamalarla farklı hedef kitlelere ulaşan, yeni teknolojilere ayak uydurarak dünyada ve Türkiye’de sürekli büyüyen bir mecra.Bu alan üstünde firmanın kurumsal yazısı yer alacaktır. Bu sitenin en altında gözükecektir. Bu alan üstünde en altında devamını oku diye bir tuş yer alacaktır. Bu tuş ile kurumsal menüye gidecektir.


Haraparası Mah. 119. Cadde Zehide iş merkezi 20/8 Antakya

0530 123 38 55
parasutreklam@gmail.com

Tüm hakları saklıdır © 2018